Tuman tashkilotlari

Chop kilish

Tuman tashkilotlari

 

№      Ish joyi va lavozimi                                                                                      I.F.O

 

Iqtisodiy soha tashkilotlari

1.                Tuman DSI boshlig'i                                                                     B.Dexqanov

2.                AT Agrobank Uchqo'rg'on tuman filiali                                      A.Abdullayev

3.                AT Qishloq qurilish bank Uchqo'rg'on tuman fil.                      Sh.Buzrukshayev

4.                TIF Milliy bank Uchqo'rg'on tuman filiali                                   M.Maxmudjonov

5.                DT Xalq banki Uchqo'rg'on tuman filiali                                     O.Jo'rayev

6.                Tuman hokimligining moliya bo'limi                                           B.Xolmirzayev

7.                Tuman g'aznachilik bo'limi                                                           E.Karimov

8.                Tuman byudjetdan tashqari pensiya jamg'armasi                     U.Yuldashev

9.                Tuman statistika bo'limi                                                               J.Kamolov

10.              Tuman bandlikka ko'maklashish markazi                                  M.Raximov

11.              Dehqon bozori MChJ                                                                     A.Yuldashev

12.              Qo'g'ay bozori MChJ                                                                      Sh.Uzoqov

13.              Davlat arxivi                                                                                   M.Umarov

14.              Shaxsiy tarkib arxivi                                                                      Z.Yakubjanov

Sanoat, kapital qurilish, kommunikatsiyalar va kommunal xo'jalik tashkilotlari

15.    «Uchqo'rg'ondonmahsulotlari» AJ                                                         L.Atavaliyev

16.    «Uchqo'rg'onyog'» AJ                                                                         U.Sayidmurodov

17.    Uchqo'rg'on tuman elektr ta'minoti korxonasi                                     B.Boltaboyev

18.    «Namangan telekom» filiali Uchqo'rg'on

telekommunikatsiya bog'lanmasi                                                                      A.Mallaboyev

19.    «To'raqo'rg'on neft bazasi» unitar korxonasining

Uchqo'rg'on tumani filiali                                                                                  M.Miraxmedov

20.    “Vodiygazta'minot” unitar korxonasi “Uchqo'rg'ontumangaz” filiali    S.Ortiqov

21.    Obodonlashtirish boshqarmasi                                                                   B.Boltaboyev

22.    Tuman yo'l xo'jalik pudrat korxonasi                                                      X.Ataxanov

23.    “Suvoqava” davlat korxonasi tuman bo'limi v.v.b                                 U.Axmedov

24.    Tuman ko'chmas mulk kadastri hizmati Davlat unitar

korxonasi tuman bo'limi                                                                                    A.Axmedov

25.    Tuman bosh arxitektori                                                                       S.Sobitxo'jayev

26.    Kommunal departament                                                                     M.Alixanov

27.    Toza xudud                                                                                               K.Jalolov

28.    Tuman Ekalogiya bo'limi boshlig'i                                                         A.Umarov

Ijtimoiy soxa tashkilotlari

29.    Uchqo'rg'on tuman 1-sonli kasb-xunar maktabi direktori               G'.Dadamirzayev

30.    Uchqo'rg'on tuman 2-sonli kasb-xunar maktabi direktori               Sh.Musayeva

31.    Uchqo'rg'on pedagogika kolleji                                                         O.Mavrulov

32.    Uchqo'rg'on sanoat texnalogiya texnikumi direktori                       A.Qodirov

33.    Uchqo'rg'on axborot texnologiyalari kasb-hunar kolleji                  Sh.O'rmonov

34.    “Tasviriy va amaliy san'at” litseyi                                                      J.Sharipov

35.    12- musika maktabi                                                                           S.Ergasheva

36.    19-musiqa maktabi                                                                                N.Madaliyeva

37.    6-sonli ixtisoslashgan maktab internati                                              X.Abdullayeva

38.    46-sonli internat maktabi v.v.b                                                             M.Usmanova

39.    Uchqo'rg'on tumanidagi sport litsey internati                                    I.Jo'rayev

40.    Tuman madaniyat bo'limi                                                                     B.Shokirjonov

41.    Tuman SEOM                                                                                          R.Ibragimova

42.    Tuman xalq ta'limi bo'limi                                                                     B.Zayniyev

43.    Tuman tibbiyot birlashmasi                                                                A.Abduraxmonov

44.    MK “Vatanparvar” tashkiloti tuman Kengashi                                   M.Norxonov

45.    Yoshlar ishlari agentligi Uchqo'rg'on tumani bo'limi raisi             A.Mo'minov

46.    Maktabgacha ta'lim muassasasi                                                           D.Esanbayeva

47     Tuman jismoniy tarbiya va sport bo'limi                                          O'.Olimov

48     Agrosanoat xodimlari kasaba uyushmasi                                          R.Tursunov

49     Davlat hodimlari kasaba uyushmasi                                                  B.Boboyeva

50     Xalq ta'limi kasaba uyushmasi                                                             A.G'ofurov

51     Tibbiyot kasaba uyushmasi                                                                 B.Nasipxo'jayev

53.    Tuman BO'SM boshlig'i                                                                      Sh.Zokirov

Qishloq xo'jaligi tashkilolari

1.   Tuman qishloq va suv xo'jaligi bo'limi boshlig'i                                 B.Abdullayev

2.   Tuman Agrosanoat majmui ustidan nazorat qilishi

inspektsiya bo'limi boshlig'i                                                                      Yo.Mamadaliyev

3.  Mashina traktor parki MChJ                                                                X.Fayzullayev

4.  «Agrokimyoximoya» tuman bo'limi                                                    I.Inamov

5.  Uchqo'rg'on tuman davlat veterinariya bo'limi                                  A.Quchqarov

6. Tuman yer resurslari xizmati                                                                 I.Asqarov

7.   Tuman suv ho'jaligi bo'limi boshlig'i                                                   F.Ernazarov

8.  «Norin-Xaqqulobod» irrigatsiya tizimi                                               I.Ismailjanov

 

 
© 2014, Namangan viloyat Uchqo'rg'on tuman hokimligining rasmiy axborot portali. Sayt materiallaridan foydalanilganda www.uchkurgan.uz manbasi ko'rsatilishi shart.
Sayt Namangan viloyati hokimligining Kompyuterlashtirish markazi tomonidan ishlab chiqilgan.